O Nas Ślub Sesja Sesja noworodkowa Studniówka Komunia Dron Fotogadżety Kontakt Facebook

Oferta sesji fotograficznych

studio fotograficzne Chojnice

W studio realizowane są następujące sesje:
- noworodkowe, niemowlęce, dziecięce, rodzinne, ciążowe
- sesje z okazji chrztu i komunii


SESJA DZIECIĘCA W STUDIU
od 6 miesięcy
PAKIET I PAKIET II PAKIET III PAKIET IV PAKIET V
Ilość zdjęć 6 szt. 12 szt. 18 szt. 24 szt. 30 szt.
Cena pakietu 169 zł 249 zł 319 zł 379 zł 429 zł
Dodatkowe ujęcie 15 zł 14 zł 13 zł 12 zł 11 zł
Otrzymujecie Państwo Zdjęcia do pobrania w chmurze oraz odbitki tych zdjęć w formacie 15x23

Powyższe ceny dotyczą sesji z udziałem jednego lub dwójki dzieci.


SESJA RODZINNA, CIĄŻOWA
W STUDIU
PAKIET I PAKIET II PAKIET III PAKIET IV PAKIET V
Ilość zdjęć 6 szt. 12 szt. 18 szt. 24 szt. 30 szt.
Cena pakietu 229 zł 309 zł 389 zł 449 zł 509 zł
Dodatkowe ujęcie 15 zł 14 zł 13 zł 12 zł 11 zł
Otrzymujecie Państwo Zdjęcia do pobrania w chmurze oraz odbitki tych zdjęć w formacie 15x23

Powyższe ceny dotyczą sesji z udziałem dwóch osób dorosłych oraz jednego lub dwójki dzieci.

Powyższe pakiety nie dotyczą sesji noworodkowej. Pełna oferta sesji noworodkowych dostępna tutaj

REKWIZYTY I GARDEROBA - W studiu mamy do dyspozycji rekwizyty fotograficzne, garderobę z różnymi strojami dla chłopca i dla dziewczynki oraz dodatki.

SESJA DZIECIĘCA W PLENERZE PAKIET I PAKIET II PAKIET III PAKIET IV PAKIET V
Zdjęcia do pobrania w chmurze 12 szt. 18 szt. 24 szt. 30 szt. 36 szt.
Odbitki zdjęć w formacie 15x23 12 szt. 18 szt. 24 szt. 30 szt. 36 szt.
Czas trwania sesji 1h 1h 30min 1h 30min 2h 2h 30min
Cena pakietu 319 zł 379 zł 429 zł 479 zł 529 zł

Powyższe ceny dotyczą sesji z udziałem jednego lub dwójki dzieci.


SESJA RODZINNA, CIĄŻOWA W PLENERZE PAKIET I PAKIET II PAKIET III PAKIET IV PAKIET V
Zdjęcia do pobrania w chmurze 12 szt. 18 szt. 24 szt. 30 szt. 36 szt.
Odbitki zdjęć w formacie 15x23 12 szt. 18 szt. 24 szt. 30 szt. 36 szt.
Cena pakietu 389 zł 449 zł 509 zł 559 zł 609 zł

Powyższe ceny dotyczą sesji z udziałem dwóch osób dorosłych oraz jednego lub dwójki dzieci.

Sesja to wspaniały pomysł na prezent. Prezentu takiego nie można porównać do innych ponieważ pozostaje po nim wyjątkowa pamiątka na całe życie. Bon upominkowy (voucher) idealny na każdą okazję: urodziny (roczek), imieniny, chrzciny, komunie, dzień dziecka, dzień mamy/taty, dzień babci/dziadka, jubileusz i inne. Vouchery dostępne od ręki w naszym studiu :)

Filmiki z sesji 2017:

Jaki wiek dziecka jest idealny na sesję? Oczywiście każdy! Ale są etapy w życiu małego człowieka, które wyjątkowo zasługują na uwiecznienie. Mamy kilka spostrzeżeń:
- noworodek - do 14 dnia po narodzinach - na ten etap mamy niewiele czasu. Pełna oferta takiej sesji dostępna tutaj
- niemowlaczek 3 miesięczny - gęgający, uśmiechający się - nadal bardzo malutki.
- bobasek 6-10 miesięczny - mocno śmiejący się, leżący na pleckach, brzuszku, siedzący.
- roczek - idealnie siedzący, stojący, czasem chodzący - no i ta pierwsza świeczka :)
Choć przełomowe wydarzenia już za nami, każdy kolejny wiek, to mnóstwo uśmiechów, które z całą pewnością warto uwiecznić!

SESJE NIEMOWLAKÓW I DZIECI STARSZYCH - to już kolejne etapy w życiu dziecka i nowe umiejętności. Właśnie te już nabyte zdolności warto upamiętnić. Na każdy wiek znajdujemy wspólnie z rodzicami odpowiednie ujęcia. Fotografujemy dzieci w trakcie zabawy, kiedy raczkują, kiedy uciekają - najlepiej z zaskoczenia, dzięki czemu zdjęcia pokazują dziecko naturalne, takie jakie jest na co dzień. Studio jest wyposażone w wiele rekwizytów, zabawek, ubranek dziecięcych, dodatków - ale aby nadać sesji jeszcze bardziej intymny i indywidualny charakter (zwłaszcza dla dzieci powyżej 1 roku życia), wskazane jest przyniesienie przez rodziców kilku własnych rzeczy dziecka, jak np.:
- coś eleganckiego
- coś śmiesznego
- coś kolorowego.

Pomoc rodziców przy zdjęciach - udział was rodziców w sesji jest bardzo istotny. Znacie swoje Maluchy a usadzanie zmykającego malucha na miejsce wychodzi Wam najlepiej :)

Tła i rekwizyty - są dobierane zazwyczaj spontanicznie, w zależności od wieku, umiejętności i stroju dziecka. Nigdy nie bazujemy na "gotowych pozach" tylko staramy się jak najbardziej dopasować całość pod dane dziecko, a kategorycznie przestrzegamy zasady: BEZPIECZEŃSTWO MALUSZKA JEST NAJWAŻNIEJSZE!

Skupiamy całą swoją uwagę na tej najmniejszej a jednak najważniejszej osobie podczas sesji. Czasami gdy chcemy zrobić jedno piękne zdjęcie, to tak naprawdę robimy tych zdjęć kilka, po to by nie naruszyć bezpieczeństwa malutkiego modela. Bliskość i asekuracja Rodzica, to nieodłączny element. Także możecie czuć się spokojni o swoje Kruszynki.

Jeśli macie dodatkowe pytania - z chęcią odpowiemy. Czekamy na Was z Waszymi maleńkimi skarbami :)

SESJE BRZUSZKOWE - ciąża to jeden z najpiękniejszych okresów z życia kobiety, pełen zmian. W łonie matki rośnie Maleństwo, które wkrótce przyjdzie na świat, a dzień narodzin stanie się najpiękniejszym dniem w życiu. Dlatego też zachęcamy wszystkie Mamy do sfotografowania swojego Maleństwa jeszcze w brzuszku. Sesje ciążową najlepiej wykonać między 7 a 9 miesiącem (choć czasem jest to kwestia indywidualna). Wtedy brzuszek jest najbardziej okazały. Kobieta sama decyduje na ile intymna ma być sesja. Taką sesję możemy zorganizować w naszym studio, w Twoim domu lub plenerze. W miarę możliwości proszę rodziców o przygotowanie na sesję:
- zdjęcia USG, ubranka/bucików dla dziecka. pierwszych prezentów dla dziecka, np. misia.
- ubrań dla rodziców na zmianę, np. koszulki rozpinanej - świetnie wygląda jak mama i tata mają tę samą kolorystykę ubrań (np. biała bluzka i koszula).
- fantastycznie sprawdzają się długie spódnice lub letnie sukienki.
- koszulki, topu, bielizny (w przypadku bardziej intymnych zdjęć).

Nie podobają Wam się przesłodzone zdjęcia dzieci, nadmiar gadżetów, maluchy włożone do wiaderek, garnków itd? Fotografia noworodkowa, dziecięca i ciążowa to nie tylko te otaczające nas zewsząd kolorowe obrazki i cukierkowe dodatki. Cenimy sobie bardzo naturalne, czyste kadry bez zbędnych "upiększaczy". Na zdjęciu najważniejsze jesteście Wy i Wasze dzieciątko a nie wszystko inne dookoła. Jeśli więc nie przepadacie za typowo studyjnymi ujęciami - z przyjemnością wykonamy zdjęcia w plenerze lub u Was w domu :)

Terminy - każdorazowo proszę o kontakt w sprawie dostępności terminu. Rezerwacja terminu sesji odbywa się najczęściej drogą telefoniczną, bądź mailową. Termin oczekiwania na sesję uzależniony jest od danego dnia i np. okresu przedświątecznego. Nigdy nie umawiamy się z drugim dzieckiem tego samego dnia. Każde dziecko potrzebuje troszkę innego czasu na przekonanie się do nas i do miejsca. Każda sesja, to nasze autorskie pomysły. Sesję prosimy rezerwować minimalnie z 2 tygodniowym wyprzedzeniem.

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia - do 4 tygodni od momentu wykonania sesji.

Fotografia to nasza praca, w którą wkładamy mnóstwo serca i staranności. Każda sesja to dla nas zawsze nowe, wielkie wyzwanie. Dlatego zgoda na publikację jest dla nas taka ważna! Dzięki zgodzie poprzednich Klientów - mogliście zobaczyć nasze prace, przeglądając nasze portfolio na stronie www.serceaparatu.pl, firmowym fanpage na facebook'u oraz w studio.Copyright © 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone