O Nas Ślub Sesja Sesja noworodkowa Studniówka Komunia Dron Fotogadżety Kontakt Facebook

Oferta sesji noworodkowych

sesja noworodkowa Chojnice

SESJA NOWORODKOWA PAKIET I PAKIET II PAKIET III PAKIET IV PAKIET V
Ilość zdjęć 6 szt. 12 szt. 18 szt. 24 szt. 30 szt.
Cena pakietu 309 zł 389 zł 449 zł 509 zł 549 zł
Dodatkowe ujęcie 15 zł 14 zł 13 zł 12 zł 11 zł
Otrzymujecie Państwo Zdjęcia do pobrania w chmurze oraz odbitki tych zdjęć w formacie 15x23

Powyższe ceny dotyczą sesji z udziałem rodziców oraz jednego noworodka.

REKWIZYTY I GARDEROBA - W studiu mamy do dyspozycji rekwizyty fotograficzne, garderobę z różnymi strojami dla chłopca i dla dziewczynki oraz dodatki.

SESJA NOWORODKOWA - najlepiej wykonać ją do ok. 14 dni po porodzie. Nie trzeba się obawiać, że dzieci są wtedy zbyt malutkie i delikatne. Nic bardziej mylnego - dzieci na ogół przesypiają sesję, a uchwycony moment jest bezcenny. Do sesji z galeria_noworodkiem wykorzystujemy różne słodkie czapeczki i kolorowe rekwizyty. Jednym z ważniejszych ujęć jest moment przytulenia maluszka przez rodziców. Czas trwania sesji (ok. 3 godziny) - dostosowujemy się do potrzeb dziecka, zostawiając czas na przewinięcie, nakarmienie, przytulenie się do rodziców. Jeżeli zaistnieje potrzeba, żeby zostać na dłużej nie ma problemu. Nie mamy w zwyczaju popędzania rodziców - jeżeli Maluszek potrzebuje dłuższych chwil na odpoczynek - poczekamy :)

Kiedy powinniśmy zarezerwować sesję? Najlepszym momentem jest dzień powrotu mamy i maluszka ze szpitala do domu.

Dlaczego sesja odbywa się w ciągu pierwszych 14 dni noworodka? Do tego momentu galeria_noworodki są spokojne, a ich dzień wypełnia sen + przerwy na jedzonko. Ich ciałka są podatne na delikatne układanie, w pozy które pamiętają jeszcze z życia w Twoim brzuszku. Po tym okresie noworodek zacznie się wybudzać, a próby ułożenia go zaczną go rozdrażniać.

Gdzie odbywa się sesja? Sesja odbywa się u nas w studiu, w Chojnicach na ul. Młyńskiej 15 w Starym Spichlerzu. Studio jest przytulne i ciepłe. Tutaj znajdują się wszystkie potrzebne akcesoria (kocyki, czapeczki, opaski, kosze itp.) wykorzystywane podczas sesji. Wszystkie dodatki są prane oraz płukane w płynach przeznaczonych dla noworodków. Jeśli boicie się wychodzić z kilkudniowym Maleństwem z domu, jest śnieżyca, środek zimy albo zwyczajnie lepiej czujecie się u siebie, istnieje możliwość wykonania sesji w domu maluszka.

Czy rodzeństwo może uczestniczyć w sesji? Oczywiście. Rodzeństwo zapraszamy na ostatnie 40-50 minut sesji (kilkulatek nie będzie w stanie wytrzymać kilku godzin).

Co zabrać ze sobą na sesję? Najważniejsze to zarezerwować na sesję czas i cierpliwość. Należy zabrać ze sobą kocyk Maluszka, pieluszki, pokarm, smoczek (nawet jeżeli nie używacie), body jednolite (najlepiej białe).

Skupiamy całą swoją uwagę na tej najmniejszej a jednak najważniejszej osobie podczas sesji. Czasami gdy chcemy zrobić jedno piękne zdjęcie, to tak naprawdę robimy tych zdjęć kilka, po to by nie naruszyć bezpieczeństwa malutkiego modela. Bliskość i asekuracja Rodzica, to nieodłączny element. Także możecie czuć się spokojni o swoje Kruszynki.

Jeśli macie dodatkowe pytania - z chęcią odpowiemy. Czekamy na Was z Waszymi maleńkimi skarbami :)

Nie podobają Wam się przesłodzone zdjęcia dzieci, nadmiar gadżetów, maluchy włożone do wiaderek, garnków itd? Fotografia noworodkowa, dziecięca i ciążowa to nie tylko te otaczające nas zewsząd kolorowe obrazki i cukierkowe dodatki. Cenimy sobie bardzo naturalne, czyste kadry bez zbędnych "upiększaczy". Na zdjęciu najważniejsze jesteście Wy i Wasze dzieciątko a nie wszystko inne dookoła. Jeśli więc nie przepadacie za typowo studyjnymi ujęciami - z przyjemnością wykonamy zdjęcia w plenerze lub u Was w domu :)

Terminy - każdorazowo proszę o kontakt w sprawie dostępności terminu. Rezerwacja terminu sesji odbywa się najczęściej drogą telefoniczną, bądź mailową. Termin oczekiwania na sesję uzależniony jest od danego dnia i np. okresu przedświątecznego. Nigdy nie umawiamy się z drugim dzieckiem tego samego dnia. Każde dziecko potrzebuje troszkę innego czasu na przekonanie się do nas i do miejsca. Każda sesja, to nasze autorskie pomysły.

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia - wynosi około 2 tygodnie od momentu wykonania sesji.

Fotografia to nasza praca, w którą wkładamy mnóstwo serca i staranności. Każda sesja to dla nas zawsze nowe, wielkie wyzwanie. Dlatego zgoda na publikację jest dla nas taka ważna! Dzięki zgodzie poprzednich Klientów - mogliście zobaczyć nasze prace, przeglądając nasze portfolio na stronie www.serceaparatu.pl, firmowym fanpage na facebook'u oraz w studio.Copyright © 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone