O Nas Ślub Sesja Sesja noworodkowa Studniówka Komunia Dron Fotogadżety Kontakt Facebook

Oferta fotografii i wideofilmowania ślubu

Posiadamy licencje fotografa ślubnego wydaną przez Kurię Diecezji Peplińskiej pozwalającą na wykonywanie zdjęć w kościele zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa kościelnego. Jest to niezbędny dokument do pracy każdego fotografa na terenie kościoła.

Dobry fotograf ślubny wie, jak uchwycić w kadrach te najważniejsze chwile. Nie da się ich powtórzyć, dlatego musimy wykazać się refleksem, a jednocześnie nie nachalnością, aby w zdjęciach było widać naturalność Państwa Młodych i gości. Miłość, radość, skupienie, wzruszenie - to wszystko oddają zrobione przez nas zdjęcia ślubne. Warto historię ślubu zatrzymać w kadrach, bo gdy po latach otworzy się album ślubny ze zdjęciami lub fotoksiążkę - to wszystko ogląda się jak najwspanialszą bajkę - Waszą bajkę.

Plener ślubny polecamy tym parom, które chcą przedłużyć sobie czas fiesty weselnej. Zdjęcia ślubne w plenerze są dobrą okazją do tego, by jeszcze raz przeżyć emocje związane z tym wyjątkowym dniem. Amatorzy natury mogą w czasie fotografii plenerowej poczuć wiatr we włosach, nacieszyć oczy przestrzenią pól, zaszyć się w lesie albo po prostu powygłupiać się przed obiektywem i wykrzyczeć swoją radość całemu światu. Zdjęcia plenerowe na życzenie Państwa Młodych mogą być wykonane w dowolnym miejscu na świecie :)

W czasach naszych babć studyjna sesja ślubna była jedną z najważniejszych pamiątek z tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia te są niepowtarzalnym dokumentem zawarcia małżeństwa, świadectwem nie mniej ważnym niż podpisy w księdze parafialnej. Od tamtych czasów na dobre zdjęcia ze ślubu ciągle rośnie zapotrzebowanie. Fotografia ślubna w naszym wydaniu to zdjęcia pełne emocji i klimatu.

Wszystkie poniższe pakiety są punktem wyjścia - każdy pakiet możemy zmodyfikować według Państwa potrzeb.

ZDJĘCIA PAKIET I PAKIET II PAKIET III PAKIET IV
Cena pakietu
z rabatem 10%**
1980 zł 2340 zł 2880 zł 3330 zł
Cena pakietu 2200 zł 2600 zł 3200 zł 3700 zł
Zadatek 500 zł 500 zł 500 zł 500 zł
Przygotowania
Błogosławieństwo
Zaślubiny
Zabawa
Zdjęcia grupowe
Fotobudka    *    *
Sesja ślubna
 

w dniu ślubu

w ustalonym terminie

w ustalonym terminie
Sesja narzeczeńska
 

 

 

w ustalonym terminie
Ilość obrobionych cyfrowo zdjęć 400 - 600 szt. 500 - 700 szt. 500 - 700 szt. 600 - 800 szt.
Dojazd Na terenie Chojnic gratis +30 km gratis +50 km gratis +70 km gratis
Otrzymujecie Państwo:
 • Pendrive + etui
 • 70 odbitek zdjęć w formacie 15x23
 • Foto-Obraz na płótnie o wymiarach 40x60cm
 • Pendrive + etui
 • 80 odbitek zdjęć w formacie 15x23
 • Foto-Obraz na płótnie o wymiarach 50x70cm
 • Pendrive + etui
 • 90 odbitek zdjęć w formacie 15x23
 • Foto-Obraz na płótnie o wymiarach 70x100cm
 • Pendrive + etui
 • 100 odbitek zdjęć w formacie 15x23
 • Foto-Obraz na płótnie o wymiarach 70x100cm

* Gratis przy rezerwacji foto + wideo.

** Oferta zdjęcia + film = rabat. Pary poszukujące swojego fotografa ślubnego oraz kamerzysty zachęcamy do skorzystania z oferty 2in1. Jest to tańsze rozwiązanie ale i wygodniejsze dla Młodej Pary. Oto zalety:
- Niższa cena - kwotę za dwie usługi (foto + film) obniżamy o 10%
- Mniej formalności - umowy podpisywane są na jednym spotkaniu
- Profesjonalizm - Jedna osoba odpowiedzialna jest za zdjęcia oraz dwie osoby za film.
- Jesteśmy zgraną ekipą foto/wideo.

Promocje nie łączą się :)

Używamy najwyższej jakości sprzętu firmy Canon wraz z profesjonalnymi obiektywami, umożliwiającymi pracę nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Cenimy sobie jakość, dlatego otrzymujecie od nas:
- fotografie po obróce cyfrowej
- wywołane zdjęcia na profesjonalnym papierze
- cały materiał zgrany na płytkach lub pendrive
- fotoobraz
- fotoksiążkę
Szczegóły w opisie pakietów.

Niższe ceny poza sezonem. Dla wszystkich organizujących śluby w miesiącach: listopad, grudzień, styczeń, luty mamy rabat w wysokości 200 zł od cen standardowych. Promocje nie łączą się :)

SESJA NARZECZEŃSKA - pełna miłości, radości, spontanicznych pocałunków i szczęścia. Wspólny spacer po ulubionych miejscach zarejestrowanych w kadrze aparatu fotograficznego. Fotografie wykonane podczas sesji narzeczeńskiej często wykorzystywane są później podczas dopracowania szczegółów dnia ślubu. Mogą posłużyć przy druku zaproszeń ślubnych, czy dekoracji sali weselnej.

Decydując się na uwiecznienie dnia swojego ślubu w formie fotograficznej, warto zastanowić się również nad filmem wideo. Każdą z tych form uważamy za wyjątkową i niepowtarzalną, lecz obie wspaniale się uzupełniają, dając spójny obraz najpiękniejszych chwil. Czego mogą się Państwo spodziewać po takim filmie? Myśląc o filmie ze ślubu czy wesela, mamy przed oczami taśmy, kręcone w bardzo tradycyjny sposób. Czasy się zmieniły, a wymagania Państwa Młodych, jak i możliwości technologiczne przebyły długą drogę. Tu warto zaznaczyć - nie tworzymy tradycyjnych filmów weselnych. To co chcemy oddać w Wasze ręce i to, co cechuje nas to połączenie nowoczesnego spojrzenia, z wrażliwością na rejestrowane chwile, które wzruszają, budują atmosferę, szczęście i powodują uśmiech na Waszych twarzach.

Oprócz obrazu w filmie bardzo ważny jest dźwięk, który rejestrujemy za pomocą kilku profesjonalnych rejestratorów oraz mikrofonów krawatowych.

Wszystkie poniższe pakiety są punktem wyjścia - każdy pakiet możemy zmodyfikować według Państwa potrzeb.

Film jest nagrywany przez 2 operatorów.

FILM PAKIET I PAKIET II PAKIET III PAKIET IV
Cena pakietu
z rabatem 10%**
2880 zł 3330 zł 3780 zł 4140 zł
Cena pakietu 3200 zł 3700 zł 4200 zł 4600 zł
Zadatek 700 zł 700 zł 1000 zł 1000 zł
Przygotowania
Błogosławieństwo
Zaślubiny
Zabawa
Wideo z drona
Sesja ślubna
w ustalonym terminie

w ustalonym terminie
Sesja narzeczeńska
w ustalonym terminie
Ilość operatorów Film nagrywany przez 2 operatorów, z różnych perspektyw
Długość filmu od 1 do 1,5 godziny dynamicznie zmontowanego filmu zawierającego wszystkie ważne elementy
Dojazd Na terenie Chojnic gratis +30 przejechanych km gratis +50 przejechanych km gratis +70 przejechanych km gratis
Film dodatkowo zawiera
 • zwiastun
 • teledysk końcowy
 • zwiastun
 • teledysk końcowy
 • wywiady z gośćmi
 • klip z fotobudki*
 • zwiastun
 • teledysk końcowy
 • wywiady z gośćmi
 • klip z sesji ślubnej
 • klip z fotobudki*
 • zwiastun
 • teledysk końcowy
 • wywiady z gośćmi
 • klip z sesji ślubnej
 • klip z sesji narzeczeńskiej
 • klip z fotobudki*
Otrzymujecie Państwo:
 • Film w wysokiej rozdzielczości na pendrive w etui
 • Film w wysokiej rozdzielczości na pendrive w etui
 • Film w wysokiej rozdzielczości na pendrive w etui
 • Film w wysokiej rozdzielczości na pendrive w etui

* Gratis przy rezerwacji foto + wideo.

USŁUGI DODATKOWE WIDEO CENA OTRZYMUJECIE PAŃSTWO
Wideozaproszenie 600 zł
 • Spersonalizowaną płytę DVD + etui
Wideopodziękowania dla rodziców 600 zł
 • 2 x Spersonalizowaną płytę DVD + etui


ZWIASTUNY ŚLUBNE (umieszczane na początku filmu ślubnego)


TELEDYSKI ŚLUBNE (umieszczane na końcu filmu ślubnego)


TELEDYSKI PLENEROWE (umieszczane w środku filmu ślubnego)


POZOSTAŁE


Do nagrywania dźwięku używamy profesjonalnego rejestratora dźwięku którego możliwości, a także różnicę między nagraniem z mikrofonu kamery można zobaczyć na prezentowanym filmie:


Wideopodziękowania dla rodziców to wyjątkowy, bardzo indywidualny i osobisty sposób wyrażania swoim rodzicom wdzięczności za cały ten czas, który Wam poświęcili. Świetnie sprawdza się wyświetlony na ekranie projekcyjnym, na sali weselnej tuż przed przekazaniem rodzicom kwiatów. Łza w oku rodzica gwarantowana.

Standardowe zaproszenia to obowiązek ale wideozaproszenia to coś czego większość gości się nie spodziewa. To idealny sposób na zaskoczenie wszystkich gości i przekazanie im pozytywnej energii jeszcze przed samym dniem ślubu. W ten sposób możecie sprawić, że oczekiwanie na Wasz ślub stanie się jeszcze bardziej ekscytujące.

fotografia śluby - Grudziądz foto wesele - Tuchola foto wesela - Sępólno Krajeńskie sesja w plenerze - Chojnice fotograf wesele - Człuchów zdjęcia wesele - Chojnice fotograf na ślub - Więcbork sesja ślubna - Chojnice fotografia ślubna - Chojnice fotograf na wesela - Bydgoszcz zdjęcia ślubne - Sępólno Krajeńskie sesja w plenerze - Chojnice fotografie na wesela - Bytów fotograf śluby - Czersk fotograf na wesele - Tuchola fotograf wesele - Człuchów fotograf ślub - Człuchów zdjęcia wesela - Czersk fotograf ślub - Człuchów fotograf śluby - Czersk fotograf na wesele - Tuchola fotograf na ślub - Więcbork foto ślubny - Sępólno Krajeńskie fotograf wesele - Człuchów fotograf na wesela - Bydgoszcz fotograf śluby - Czersk zdjęcia na wesele - Brusy zdjęcia na ślub - Bydgoszcz fotografie na wesele - Złotów zdjęcia ślub - Czarne zdjęcia śluby - Starogard Gdański fotograf na śluby - Brusy zdjęcia na ślub - Bydgoszcz fotografie na wesele - Złotów zdjęcia ślubne - Sępólno Krajeńskie fotografie wesele - Więcbork fotograf na wesele - Tuchola fotografie wesela - Tuchola fotografie na wesele - Złotów fotografie na wesela - Bytów fotografia ślubna - Chojnice fotografie wesele - Więcbork fotograf na wesele - Tuchola zdjęcia wesele - Chojnice
fotografie wesela - Tuchola fotografie na wesela - Bytów fotograf wesela - Sępólno Krajeńskie fotografia ślubna - Chojnice fotografia ślubna - Chojnice fotografie wesele - Więcbork fotografia ślub - Człuchów fotografia śluby - Grudziądz fotografia na ślub - Brusy fotografia na śluby - Czersk fotografia na śluby - Czersk sesja ślubna - Chojnice fotografia ślubna - Chojnice foto na wesela - Bydgoszcz fotografie na śluby - Chojnice fotografie ślubne - Bydgoszcz zdjęcia ślub - Czarne zdjęcia śluby - Starogard Gdański fotografia wesela - Czersk fotografia na wesela - Bydgoszcz fotografia na wesele - Więcbork foto śluby - Człuchów fotograf wesela - Sępólno Krajeńskie foto ślub - Czersk foto na ślub - Brusy foto na śluby - Bydgoszcz zdjęcia ślubne - Sępólno Krajeńskie fotografie wesele - Więcbork fotografie na ślub - Grudziądz zdjęcia wesela - Czersk fotograf ślub - Człuchów fotograf śluby - Czersk fotografia ślub - Człuchów fotograf wesele - Człuchów fotograf na wesela - Bydgoszcz fotograf na wesela - Bydgoszcz fotograf śluby - Czersk fotograf śluby - Czersk foto wesele - Tuchola fotografie na wesele - Złotów fotografia na śluby - Czersk fotograf ślub - Człuchów zdjęcia wesele - Chojnice fotograf na ślub - Więcbork zdjęcia wesela - Czersk fotograf śluby - Czersk fotograf śluby - Czersk
fotografia ślub - Człuchów fotografia śluby - Grudziądz foto ślubny - Sępólno Krajeńskie fotografia na ślub - Brusy fotografia na śluby - Czersk sesja ślubna - Chojnice fotografia ślubna - Chojnice fotograf śluby - Czersk fotograf na wesele - Tuchola fotograf wesele - Człuchów fotograf ślub - Człuchów fotograf wesela - Sępólno Krajeńskie fotograf na wesela - Bydgoszcz foto ślubny - Sępólno Krajeńskie fotograf śluby - Czersk fotograf śluby - Czersk fotograf śluby - Czersk fotograf na wesele - Tuchola fotograf śluby - Czersk zdjęcia na wesele - Brusy fotograf na wesele - Tuchola fotograf wesele - Człuchów fotograf wesela - Sępólno Krajeńskie fotografie na wesele - Złotów fotograf śluby - Czersk fotograf wesele - Człuchów fotograf śluby - Czersk fotograf śluby - Czersk fotograf na wesele - Tuchola fotograf ślub - Człuchów foto ślubny - Sępólno Krajeńskie fotograf śluby - Czersk fotograf na śluby - Brusy fotograf na wesele - Tuchola zdjęcia na ślub - Bydgoszcz fotografie wesela - Tuchola zdjęcia ślub - Czarne zdjęcia śluby - Starogard Gdański zdjęcia na wesele - Brusy fotograf na wesele - Tuchola fotograf ślub - Człuchów foto ślubny - Sępólno Krajeńskie fotograf na śluby - Brusy fotograf śluby - Czersk foto wesela - Sępólno Krajeńskie zdjęcia na śluby - Charzykowy fotograf wesele - Człuchów foto wesela - Sępólno Krajeńskie sesja w plenerze - Chojnice foto na wesele - Grudziądz
fotograf wesela - Sępólno Krajeńskie fotograf na wesela - Bydgoszcz fotograf na ślub - Więcbork fotograf na śluby - Brusy fotografia na ślub - Brusy fotograf ślubny - Chojnice foto wesela - Sępólno Krajeńskie fotografie na wesele - Złotów foto na wesela - Bydgoszcz foto na wesele - Grudziądz foto ślub - Czersk foto śluby - Człuchów foto na ślub - Brusy foto na śluby - Bydgoszcz foto ślubny - Sępólno Krajeńskie fotograf ślubny - Chojnice sesja ślubna - Chojnice sesja w plenerze - Chojnice fotografie na wesele - Złotów fotograf na wesela - Bydgoszcz fotograf śluby - Czersk fotograf śluby - Czersk foto wesele - Tuchola fotografie na wesele - Złotów foto wesela - Sępólno Krajeńskie zdjęcia na śluby - Charzykowy fotograf wesele - Człuchów foto wesela - Sępólno Krajeńskie sesja w plenerze - Chojnice foto na wesele - Grudziądz zdjęcia wesele - Chojnice fotograf na ślub - Więcbork zdjęcia wesela - Czersk foto ślubny - Sępólno Krajeńskie fotograf śluby - Czersk fotograf śluby - Czersk fotograf śluby - Czersk fotograf na wesele - Tuchola fotograf wesele - Człuchów fotograf wesela - Sępólno Krajeńskie fotografia śluby - Grudziądz foto wesela - Sępólno Krajeńskie sesja w plenerze - Chojnice fotograf wesele - Człuchów foto ślubny - Sępólno Krajeńskie fotograf ślubny - Chojnice sesja ślubna - Chojnice fotografie na wesele - Złotów


Fotobuka na wesele? Świetny pomysł! Fotobudka jest jednym z najnowszych trendów wśród atrakcji weselnych oraz nieodłącznym elementem każdej dobrej imprezy. Fotobudka wprowadzi do Waszego wesela ogromną dawkę śmiechu, radości, całusów i zwariowanych min uwiecznionych na hahafotkach. Fotobudka na wesele to strzał w 10! Fotobudka na wesele to ‘must have’! Szalona zabawa, wesołe gadżety oraz zdjęcia z Fotobudki a Twoja impreza na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.

Z fotobudki montujemy klip wideo do filmu ślubnego.

fotobudka wesele - Człuchów fotobudka wesele - Czersk fotobudka wesele - Czarne fotobudka wesele - Świecie fotobudka wesele - Grudziądz fotobudka wesele - Tuchola fotobudka wesele - Brusy fotobudka wesele - Bydgoszcz
fotobudka wesele - Złotów fotobudka wesele - Więcbork fotobudka wesele - Człuchów fotobudka wesele - Chojnice fotobudka wesele - Sępólno Krajeńskie fotobudka wesele - Chojnice fotobudka wesele - Grudziądz fotobudka wesele - Chojnice fotobudka wesele - Czarne
fotobudka wesele - Czarne fotobudka wesele - Sępólno Krajeńskie fotobudka wesele - Tuchola fotobudka wesele - Szczecinek fotobudka wesele - Bydgoszcz fotobudka wesele - Bytów fotobudka wesele - Starogard Gdański fotobudka wesele - Człuchów
fotobudka wesele - Tuchola fotobudka wesele - Chojnice fotobudka wesele - Bydgoszcz fotobudka wesele - Chojnice fotobudka wesele - Człuchów fotobudka wesele - Szczecinek fotobudka wesele - Bytów fotobudka wesele - Starogard GdańskiCopyright © 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone