O Nas Sesje fotograficzne Noworodkowa Dziecięca Rodzinna Ciążowa Narzeczeńska W przedszkolu Oferta ślubna Fotografia Film Studniówka Komunia Fotoprodukty Dron Strefa Klienta Selekcja zdjęć Zaloguj/Zarejestruj Kontakt

Film ślubny

O filmie ślubnym

Myśląc o filmie ze ślubu czy wesela, mamy przed oczami taśmy, kręcone w bardzo tradycyjny sposób. Czasy się zmieniły, a wymagania Państwa Młodych, jak i możliwości technologiczne przebyły długą drogę. Tu warto zaznaczyć - nie tworzymy tradycyjnych filmów weselnych. To co chcemy oddać w Wasze ręce i to, co cechuje nas to połączenie nowoczesnego spojrzenia, z wrażliwością na rejestrowane chwile, które wzruszają, budują atmosferę, szczęście i powodują uśmiech na Waszych twarzach.

Wszystkie poniższe pakiety są punktem wyjścia - każdy pakiet możemy zmodyfikować według Państwa potrzeb.

Oferta filmu ślubnego
Pakiety I II III IV
Cena pakietu
z rabatem 20%*

Przy rezerwacji foto+film
3520 zł 3920 zł 4400 zł 4800 zł
Cena pakietu 4400 zł 4900 zł 5500 zł 6000 zł
Zadatek 700 zł 700 zł 1000 zł 1000 zł
Przygotowania
Błogosławieństwo
Zaślubiny
Zabawa
Wideo z drona
Wideo sesja ślubna
Wideo sesja narzeczeńska
Dojazd +10 km gratis +30 km gratis +50 km gratis +70 km gratis
Długość filmu od 1 do 1,5 godziny dynamicznie zmontowanego filmu zawierającego wszystkie ważne elementy
Co otrzymujecie w ramach usługi?
Pendrive + etui
Zwiastun
Teledysk końcowy
Wywiady z gośćmi
Ujęcia z sesji ślubnej
Ujęcia z sesji narzeczeńskiej

* Cena z rabatem obowiązuje przy rezerwacji foto + wideo. Oferta foto TUTAJ

Czym filmujemy

Filmujemy w technice DSLR czyli lustrzankami firmy Canon, które wraz z profesjonalnymi jasnymi obiektywami, umożliwiającymi pracę nawet w trudnych warunkach oświetleniowych i dają możliwość uzyskania kinowego obrazu z głębią ostrości.
Na zleceniu filmujemy dwoma, czasami trzema lustrzankami jednocześnie, oraz co ważne posiadamy przy sobie sprzęt zapasowy.

Dźwięk

Oprócz obrazu w filmie bardzo ważny jest dźwięk, który rejestrujemy za pomocą kilku profesjonalnych rejestratorów oraz mikrofonów krawatowych.

Kamerka GoPRO

Obecnie posiadamy do dyspozycji dwie kamerki GoPRO. Do czego ją wykorzystujemy?

Dron, ujęcia z lotu ptaka

W naszej firmie posiadamy drona, oraz wszelkie potrzebne uprawnienia, badania lekarskie oraz OC tak aby móc w pełni legalnie i przede wszystkim bezpiecznie wykonać dla Was ujęcia z lotu ptaka, które doskonale wpasują się w film ślubny i świetnie go ubogacą.
Najczęściej z drona pokazujemy domy Pary Młodej, Kościół oraz salę weselną.


ZWIASTUNY ŚLUBNE (umieszczane na początku filmu ślubnego)


TELEDYSKI ŚLUBNE (umieszczane na końcu filmu ślubnego)


POZOSTAŁE


Do nagrywania dźwięku używamy profesjonalnego rejestratora dźwięku którego możliwości, a także różnicę między nagraniem z mikrofonu kamery można zobaczyć na prezentowanym filmie:

Wideopodziękowania

Wideopodziękowania dla rodziców to wyjątkowy, bardzo indywidualny i osobisty sposób wyrażania swoim rodzicom wdzięczności za cały ten czas, który Wam poświęcili. Świetnie sprawdza się wyświetlony na ekranie projekcyjnym, na sali weselnej tuż przed przekazaniem rodzicom kwiatów. Łza w oku rodzica gwarantowana. Koszt 600 zł.

ZADAJ PYTANIE:
Akceptuję politykę prywatności
FB FB FB FB
Piękne chwile uwiecznione pięknymi zdjęciami to najcenniejsza pamiątka. Gorąco polecam! Wspaniałe ujęcia oraz zdjęcia i miłe podejście. Dziękujemy za pełen profesjonalizm ❤️

Zobacz pozostałe opinie
Piękne chwile uwiecznione pięknymi zdjęciami to najcenniejsza pamiątka. Gorąco polecam! Wspaniałe ujęcia oraz zdjęcia i miłe podejście. Dziękujemy za pełen profesjonalizm ❤️

Zobacz pozostałe opinie
      Copyright © HeartSTUDIO 2019      


Ta strona korzysta z plików cookies, więcej informacji tutaj